- New
Acer Vero B277UGbmiiprzxv 27" IPS 16:9
Acer Vero B277UGbmiiprzxv 27" IPS 16:9
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 5
business days
| Brand | Acer |
| Weight | 6.5 kg. |
| Depth | 0.14 m. |
| Width | 0.4 m. |
| Height | 0.61 m. |
| MON01 Screen size | 68.6 cm (27") |
| MON03 Screen resolution | 3840x2160 |
| MON07 Viewing angle (horizontal / vertical) | 178 / 178 |
| MON06 Brightness | 350 |
| MON05 Contrast | 100,000,000 : 1 |
| MON08 Response time | 4 |
| MON02 Screen technology | IPS |
| MON10 Guarantee for individuals | 2 years |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor adjustment | By height, angle, Pivot, There is |
| 3D Ready | None |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| DVI | None |
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| USB | 4 x USB 2.0 / 1 x Type-B |
| TV receiver | None |
| Built-in speakers | There is |
| Touchscreen | None |
| RJ45 | None |
| Smart TV | None |
| Thunderbolt | None |
| USB Type-A | None |
| Screen type | Flat |
| MON09 Refresh rate | 120 |
| VESA mount | 100 x 100 mm |
| Screen type | Matte (Anti-Glare) |
| AMD FreeSync | None |
| nVidia G-Sync | None |
| Screen resolution type | UHD |
| Gaming monitors | No |
| Guarantee for legal entities | 2 years |
| Bluetooth | None |
| Wi-Fi | None |
| Refurbished monitor | None |
| Energy consumption class | F |
| Energy consumption (1000 hours) | 26 |
| Screen size | 25" — 27.9" |
| Refresh rate | 101 - 150 Hz |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Width (with stand) | 612.1mm |
| Depth (with stand) | 200.1mm |
| Height (with stand) | 387.2-552.2mm |
| Width (without stand) | 612.1mm |
| Depth (without stand) | 49.1mm |
| Height (without stand) | 359 mm |
| Weight (without stand) | 3.4 kg |
| Weight (with stand) | 5.64 kg |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Nominal (RMS) power | 4W |
| USB Type-C alternate modes | USB Type-C |
| Screen backlight type | LED |