- New
Xiaomi Redmi Note 11S 6/128GB Twilight Blue
Xiaomi Redmi Note 11S 6/128GB Twilight Blue
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 5
business days
| Brand | Xiaomi |
| Weight | 0.38 kg. |
| Depth | 0.175 m. |
| Width | 0.055 m. |
| Height | 0.09 m. |
| Ekrāna tips | AMOLED |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1080 x 2400, FullHD+ |
| MOB02 Ekrāna izmērs | 6.43" (16.32 cm) |
| Operētājsistēma | Android |
| MOB01 Operētājsistēmas versija | Android 11.0 |
| MOB03 Procesora frekvence | Octa-core (2x2.05 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| MOB04 Pirmās aizmugurējās kameras izšķirtspēja | 108 MP |
| SIM karšu skaits | 2 |
| Bluetooth | Ir |
| Lādētāja tips | USB Type-C |
| GPS navigācija | Ir |
| MOB06 Telefona iebūvēta atmiņa | 128 GB |
| Maksimālais atmiņas kartes apjoms | Līdz 256 GB |
| Svars | 179 |
| MOB07 Garantija fiziskām personām | 2 gadi |
| Telefona tips | Skārienjutīgs |
| MOB05 Operatīvā atmiņa (RAM) | 6 GB |
| Video izšķirtspēja | 1080p@30fps |
| Fotokamera (Mpix) | No 100 Mpix |
| Ekrāna diagonāle | 6.1 - 6.5 |
| Krāsa | Zila |
| SIM kartes tips | Nano SIM |
| Stikls ar paaugstinātu izturību | Corning Gorilla Glass 3 |
| Ūdens/putekļu drošs korpuss | Ir |
| NFC | Ir |
| MOB07 Akumulatora kapacitāte | 5000 |
| Frontālā kamera | 16 MP |
| Procesors | Mediatek Helio G96 (12 nm) |
| Attēla stabilizators | Nav |
| Zibspuldze | LED |
| Autofokuss | Ir |
| Izmērs | 159.9 x 73.9 x 8.1 |
| Telefoni senioriem | Nē |
| Korpuss izturīgs pret ūdens un putekļiem | IP53 |
| Paaugstinātas izturības stikls | Ir |
| Kodolu skaits | Octa core |
| Iebūvēti sensori | accelerometer, gyro, compass, color spectrum Virtual proximity sensing |
| Videokarte | Mali-G57 MC2 |
| Pirkstu nospiedumu skeneris | Ir |
| Akumulatora tips | Iebūvēts |
| Ātras uzlādes funkcija | Ir |
| Viedtālruņa modelis | Redmi Note 11S |
| Akumulatora kapacitāte | 4001 - 6000 |
| Ekrāna attiecība pret korpusu (screen to body ratio) | ~84.5% |
| Ekrāna malu attiecība (ratio) | 20:9 |
| Pikseļu blīvums | 409 ppi |
| Pirkstu nospiedumu skenera atrašanās vieta | Sānos |
| Pamatkameru skaits | 4 |
| Mobilā tīkla savienojuma veids | 4G |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bezkontakta maksājumi | Ir |
| Bezvadu lādēšana | Nav |
| Telefona iebūvēta atmiņa | 128 GB |
| Viedtālruņa sērija | Xiaomi Redmi |
| Garantija juridiskām personām | 1 gads |
| ОбщаяМодель | Xiaomi Redmi Note 11S |
| Energy Label Type | 5 |
| Attāluma sensors | Ir |
| Akselerometrs | Ir |
| Žiroskops | Ir |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja | 8 MP |
| Trešās aizmugures kameras izšķirtspēja | 2 MP |
| Ceturtās aizmugures kameras izšķirtspēja | 2 MP |
| Operatīvā atmiņa (RAM) | 6 GB |