Qoltec 51027 Charger | 65W | 5-20.3V | 2-3.25A | USB type C | PD
Qoltec 51027 Charger | 65W | 5-20.3V | 2-3.25A | USB type C | PD










Qoltec 51027 Charger | 65W | 5-20.3V | 2-3.25A | USB type C | PD
Guarantee
36 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Input current | 2 - 3.25 A |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Input voltage | 5 -20 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Power protection features | Over power, Overvoltage protection, Overheating, Overvoltage protection |
| Purpose | Battery charger |
| Maximum input power | 65 W |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Product colour | Black |
| Depth | 67 mm |
| Width | 67 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 193 g |
| Cable length | 1.75 m |