- New
- In stock
BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER W-KING X10 70W BLACK
BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER W-KING X10 70W BLACK
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| International Protection (IP) code | IPX6 |
| Product colour | Black |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery recharge time | 4.5 h |
| Battery capacity | 15600 mAh |
| Battery life (max) | 20 h |
| Battery voltage | 15 V |
| Depth | 146 mm |
| Width | 324 mm |
| Weight | 3 kg |
| Height | 148 mm |
| Card reader integrated | No |
| FM radio | No |
| Recommended usage | Universal |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| RMS rated power | 70 W |
| AUX in | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth range | 10 m |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Hazard pictogram(s) | GHS02: Flammable, GHS07: Harmful |