- In stock
Bluetooth Speaker Havit M69, black
Bluetooth Speaker Havit M69, black
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Black |
| Talk time | 25 h |
| International Protection (IP) code | IPX7 |
| Water-resistant | Yes |
| Battery capacity | 3600 mAh |
| microSD | Yes |
| Playing time (max) | 25 h |
| True Wireless Stereo (TWS) technology | Yes |
| AUX in | Yes |
| Charging time | 4 h |
| Bluetooth supported | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Voice commands | Yes |
| Power | 16 W |
| DC input voltage | 5 V |
| Peak power | 24 W |
| Weight | 400 g |
| Substance | ABS |
| Warnings | The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points., Do not expose to open flames or high temperatures., Keep out of the reach of children. |