MPM-25-KMI-01 Built-in 25 L 900 W Black
MPM-25-KMI-01 Built-in 25 L 900 W Black


MPM-25-KMI-01 Built-in 25 L 900 W Black
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
9 - 14
business days
| Product colour | White |
| Child lock | Yes |
| Appliance placement | Built-in |
| Timer | Yes |
| Interior capacity | 25 L |
| Turntable size | 27 cm |
| Control type | Touch |
| Number of power levels | 5 |
| Built-in display | Yes |
| Turntable | Yes |
| Microwave power | 900 W |
| Grill power | 1000 W, 1100 W |
| Input voltage | 230 V |
| Grill | Yes |
| Heating function | Yes |
| Delay start (max) | Yes |
| Defrost function | Yes |
| Number of cooking programs | 8 |
| Cleaning type | Steam |
| Programming function | Yes |
| Steam cooking | Yes |
| Number of grilling programmes | 3 |