- In stock
-
−4%
Microwave oven SAMSUNG MS20A3010AL/BA
Microwave oven SAMSUNG MS20A3010AL/BA
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Manufacturer | Samsung |
| Mounting type | Freestanding |
| Microwave capacity | 20 liters |
| Microwave oven type | Without grill |
| Steam function | No |
| Depth | 33.8 cm |
| Convection | No |
| Soft door closing | No |
| Management | Mechanical |
| Color | Black |
| Oven cleaning technology | No |
| Microwave power levels | 5 |
| Push-in handles | No |
| Telescopic rails | No |
| Microwave power | 700.0 W |
| Height | 25.9 cm |
| Width | 44 cm |
| Capacity | 20 liters |