- In stock.
MICROWAVE OVEN MOC20100B2 BEKO
MICROWAVE OVEN MOC20100B2 BEKO



MICROWAVE OVEN MOC20100B2 BEKO
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BEKO, Beck |
| Model | MOC20100B2 |
| Built-in | No |
| Under construction | Yes |
| Width | 45.6 cm, 456 mm. |
| Depth | 35.3 cm |
| Height | 26.4 cm, 264 mm. |
| Capacity | 20 liters |
| Weight | 10.6 kg, 11.6 kg. |
| Color | Black color |
| Power | 700W |
| Power levels | 5 |
| Management | Mechanical |
| With lighting | Yes |
| Barbecue | No |
| Number of functions | 5 |
| Screen | No |
| Timer | Yes |
| Defrost function | Yes |
| Overheating protection | Yes |
| Child safety feature | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Length | 353 mm. |
| Country of manufacture | CN |