- In stock
Microwave oven GORENJE BM235G1SYB
Microwave oven GORENJE BM235G1SYB
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Manufacturer | Gorenje |
| Mounting type | Built-in |
| Microwave capacity | 23 liters |
| Microwave oven type | With grill |
| Steam function | No |
| Depth | 35 cm |
| Interior coating | Stainless steel |
| Convection | No |
| Management | Electronic |
| Child lock | Yes |
| Color | Black |
| Automatic cooking programs | Yes |
| Oven cleaning technology | Aqua clean |
| Interior lighting | Yes |
| Microwave power levels | 5 |
| Grill power | 1200W |
| Microwave power | 900.0 W |
| Mounting height | 36.5 cm |
| Installation width | cm |
| Installation depth | 55 cm |
| Height | 39 cm |
| Width | 59.5 cm |
| Standardized width | 60cm |
| Microwave inverter technology | No |
| Number of programs | 9 |
| Capacity | 23 liters |