Microwave oven ELECTROLUX LMS2203EMK
Microwave oven ELECTROLUX LMS2203EMK
Microwave oven ELECTROLUX LMS2203EMK
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Gamintojas | Electrolux |
| Montavimo tipas | Built in |
| Mikrobangų krosnelės tipas | Without grill |
| Mikrobangų krosnelės galingumas | 700.0 W |
| Mikrobangų krosnelės galingumo lygiai | 5 |
| Mikrobanginės talpa | 20 l |
| Valdymas | Electronical |
| Konvekcija | Ne |
| Vidaus danga | Stainless steel |
| Mikrobanginės inverterio technologija | Ne |
| Įspaudžiamos rankenėlės | Taip |
| Vidaus apšvietimas | Taip |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Automatinės kepimo programos | 8 |
| Švelnus durelių uždarymas | Ne |
| Garų funkcija | Ne |
| Orkaitės išsivalymo technologija | No |
| Teleskopiniai bėgeliai | No |
| Aukštis | 38.8 cm |
| Montavimo aukštis | 38 cm |
| Plotis | 59.5 cm |
| Montavimo plotis | 56 cm |
| Gylis | 34.7 cm |
| Montavimo gylis | 35 cm |
| Spalva | Black |
| Talpa | 20 l |