Microwave oven AEG OS5GM251EB
Microwave oven AEG OS5GM251EB
Microwave oven AEG OS5GM251EB
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Gamintojas | AEG |
| Montavimo tipas | Built in |
| Mikrobanginės talpa | 25 l |
| Mikrobangų krosnelės tipas | With grill |
| Garų funkcija | Ne |
| Gylis | 40 cm |
| Vidaus danga | Stainless steel |
| Konvekcija | Ne |
| Švelnus durelių uždarymas | Ne |
| Valdymas | Touch control |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Spalva | Black |
| Vidaus apšvietimas | Taip |
| Mikrobangų krosnelės galingumo lygiai | 8 |
| Griliaus galingumas | 1000.0 W |
| Mikrobangų krosnelės galingumas | 900.0 W |
| Montavimo aukštis | 38 cm |
| Montavimo plotis | 56 cm |
| Montavimo gylis | 50 cm |
| Aukštis | 38.8 cm |
| Plotis | 59.5 cm |
| Mikrobanginės inverterio technologija | Ne |
| Orkaitės išsivalymo technologija | No |
| Talpa | 25 l |