- In stock
Built-in microwave Samsung MG23A7318CK/E2
Built-in microwave Samsung MG23A7318CK/E2



Built-in microwave Samsung MG23A7318CK/E2
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | SAMSUNG, Samsung |
| Model | MG23A7318CK/E2 |
| Built-in | Yes |
| Under construction | No |
| Width | 48.9 cm, 455 mm. |
| Depth | 34.6 cm |
| Height | 27.5 cm, 411 mm. |
| Capacity | 23 liters |
| Weight | 13.7 kg, 19 kg. |
| Color | Black color |
| Power | 800W |
| Power levels | 6 |
| Interior coating | Ceramic enamel |
| Management | Sensory |
| Plate diameter | 28.8 cm |
| With lighting | Yes |
| Barbecue | Yes |
| Number of functions | 6 |
| Screen | Yes |
| Timer | Yes |
| Defrost function | Yes |
| Overheating protection | Yes |
| Child safety feature | Yes |
| Convection | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Length | 654 mm. |
| Country of manufacture | MY |