Built-in microwave Beko BMGB 25333 BG
Built-in microwave Beko BMGB 25333 BG



Built-in microwave Beko BMGB 25333 BG
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BEKO, Beck |
| Model | BMGB 25333 BG |
| Built-in | Yes |
| Under construction | No |
| Width | 59.5 cm, 500mm. |
| Depth | 39.2 cm |
| Height | 38.8 cm, 455 mm. |
| Installation dimensions | 568 × 450 × 365mm |
| Capacity | 25 liters |
| Weight | 17.71 kg, 20.91 kg. |
| Color | Black color |
| Power | 900W |
| Power levels | 5 |
| Management | Mechanical, Sensory |
| Plate diameter | 31.5 cm |
| With lighting | Yes |
| Barbecue | Yes |
| Grill power | 1000W |
| Number of functions | 9 |
| Screen | Yes |
| Timer | Yes |
| Defrost function | Yes |
| Overheating protection | Yes |
| Child safety feature | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Length | 653 mm. |
| Country of manufacture | CN |