- In stock.
Trust GXT 232 Mantis Streaming Microphone
Trust GXT 232 Mantis Streaming Microphone
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | TRUST, Trust |
| Model | GXT 232 MANTIS/STREAMING 22656 |
| Color | Black color |
| Connection | USB Type-A |
| Frequency range | 50 - 16000Hz |
| Sensitivity | 38 dB |
| Cable length | 1.5 m |
| Microphone type | Table |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Microphone with stand, suitable for broadcasting, vlogging and voice recording. ECHO cancellation. Noise reduction |
| Weight | 0.369 kg. |
| Length | 190 mm. |
| Width | 150 mm. |
| Height | 60 mm. |
| Country of manufacture | CN |