- In stock
Microphone with accessories kit STUDIO AND STREAMING MICROPHONE MT397K
Microphone with accessories kit STUDIO AND STREAMING MICROPHONE MT397K













Microphone with accessories kit STUDIO AND STREAMING MICROPHONE MT397K
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| On/off switch | Yes |
| Cable length | 2.4 m |
| Product colour | Black |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Desktop stand | Yes |
| XLR in | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Impedance | 150 Ω |
| Microphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Microphone sensitivity | -32 dB |
| Type | PC microphone |