- In stock
-
−5%
Esperanza EH178 Microphone with clip Black
Esperanza EH178 Microphone with clip Black
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Black |
| Microphone connectivity | Wired |
| Plug and Play | Y |
| Device interface | 3.5 mm (1/8 |
| Cable length | 1.5 m |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Type | PC microphone |
| Cable clip | Yes |
| Microphone sensitivity | -52 dB |
| Microphone frequency | 40 - 16000 Hz |