- New
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Užfiksuokite kiekvieną akimirką su SanDisk High Endurance 32GB MicroSDHC! Sukurta ilgaamžiškumui ir greičiui, ši kortelė užtikrina patikimą veikimą kamerose ir įrenginiuose, idealiai tinka įrašyti ir saugoti prisiminimus.
Ypatybės | |
|---|---|
| Apsaugos ypatybės | Temperatūrai atspari, vandeniui nepralaidi, smūgiams atspari |
| Produkto spalva | Balta |
Atmintis | |
| Vidinės atminties tipas | UHS-I |
| Vaizdo greičio klasė | V30 |
| Skaitymo greitis | 100 MB/s |
| UHS greičio klasė | Klasė 3 (U3) |
| Flash atminties klasė | Klasė 10 |
| Talpa | 32 GB |
| Rašymo greitis | 40 MB/s |
| Flash kortelės tipas | MicroSDHC |
Veikimo sąlygos | |
| Laikymo temperatūra | -40 - 85 °C |
| Veikimo temperatūra | -25 - 85 °C |
Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 1 mm |
| Gylis | 15 mm |
| Plotis | 11 mm |
Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Atminties adapteris įtrauktas | SD |