Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
128GB capacity memory with UHS-I Class 10 speed rating. Designed for high-endurance applications, suitable for continuous video recording.
Features | |
|---|---|
| International Protection (IP) Code | IPX7 |
| Product color | White, Black |
Memory | |
| Capacity | 128GB |
| UHS speed class | Class 1 (U1) |
| Flash memory class | Class 10 |
| Software performance class | A1 |
| Flash card type | MicroSD |
| Internal memory type | UHS-I |
Operating conditions | |
| Operating temperature (OT) | -25 - 85 °C |
Weight and dimensions | |
| Height | 1mm |
| Depth | 15 mm |
| Width | 11 mm |
Packaging details | |
| Quantity per package | 1 pc. |
| | |