- In stock
Activejet Plafond AJE-GENUA 3xE27
Activejet Plafond AJE-GENUA 3xE27
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Certification | RoHS, ISO14001, ISO9001. |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Suitable for outdoor use | No |
| Shape | Round |
| Glass colour | White |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Mounting type | Surfaced |
| Product colour | White |
| Suitable location | Universal |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power source type | DC |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Height | 110 mm |
| Diameter | 39.5 cm |
| Fitting/cap type | E27 |
| Bulb(s) included | No |
| Bulb power | 12 W |
| Total power | 36 W |
| Number of bulbs | 3 bulb(s) |