- In stock
CAR LIGHT OSRAM LED LAMP W5W 12V
CAR LIGHT OSRAM LED LAMP W5W 12V
CAR LIGHT OSRAM LED LAMP W5W 12V
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | OSRAM, Osram |
| Article | 2825DWP-2BL |
| Bulb type | LED |
| Bulb type according to EEC | W5W |
| Voltage | 12V |
| Color | White color |
| Plinth | W2.1x9.5d |
| Bulb power | 1W |
| Color temperature | 6000 - 6700°K. Luminous flux (±15%) - 50 lm |
| Average operating time | 5000 hours |
| Units per package | 2 |
| Length | 26.8 mm, 95 mm. |
| Width | 10mm, 17 mm. |
| Additional information | Color temperature: 6000 K |
| Weight | 0.0194 kg. |
| Height | 135 mm. |
| Country of manufacture | CN |