SENSOR IS 130-2 130O 600W IP54 BLACK
SENSOR IS 130-2 130O 600W IP54 BLACK


SENSOR IS 130-2 130O 600W IP54 BLACK
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | STEINEL, Steinel |
| Article | IS130-2 |
| Power source | Electrical network |
| Sensor type | Movement |
| Material | Plastic |
| Color | Black color |
| Operating radius | 12 years |
| Length | 8.4 cm, 130 mm. |
| Coverage angle | 130° |
| Duration of operation | 8 - 2100s |
| Width | 7.8 cm, 78 mm. |
| Height | 13 cm, 130 mm. |
| Power | 600W |
| Voltage | 230V |
| Mounting height | 2 - 2m |
| Degree of protection (IP) | IP54 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Angle: 130° |
| Weight | 0.26 kg. |
| Country of manufacture | DE |