- In stock
Luminaire wall TK Lighting Flash 18074, 21 W, 3000 °K
Luminaire wall TK Lighting Flash 18074, 21 W, 3000 °K
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | TK_LIGHTING, TK Lighting |
| Product type | Lamps |
| Article | 18074 |
| Style | Modern, Industrial |
| Lamp type | Wall-mounted |
| Mounting type | Wall-mounted |
| Maximum power | 21W |
| Maximum bulb power | 14W |
| With a light bulb( | (in the set) - Yes |
| Number of bulbs | 2 |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Color temperature | 3000 - 3000°K |
| Luminous flux | 2524 - 2524lm |
| With remote control | No |
| Voltage | 230 - 230V |
| Additional information | Power 14W+7W |
| Length | 5.5 - 5.5cm, 140 mm. |
| Width | 6 - 6cm, 845 mm. |
| Height | 108 - 108cm, 130 mm. |
| Hood color | Black color |
| Hood material | Plastic, Metal |
| Body color | Black color |
| Luminaire efficiency | 120 lm/W |
| Weight | 1 kg. |
| Country of manufacture | PL |