Luminaire recessed Maytoni Focus S, GU10, white
Luminaire recessed Maytoni Focus S, GU10, white



Luminaire recessed Maytoni Focus S, GU10, white
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | MAYTONI, Maytoni |
| Product type | Lamps |
| Model | C051CL-01W |
| Lamp type | Ceiling |
| Mounting type | Ceiling mounted |
| Light bulb socket | GU10 |
| Maximum power | 10W |
| Maximum bulb power | 10W |
| With a light bulb( | (in the set) - No |
| Number of bulbs | 1 |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| With motion sensor | No |
| Voltage | 220 - 240V |
| Light flux adjustment | No |
| Color temperature adjustment | No |
| Length | 9.2 - 9.2cm, 210 mm. |
| Width | 5.2 - 5.2cm, 60 mm. |
| Height | 19.2 - 19.2cm, 60 mm. |
| Hood color | White color |
| Housing material | Aluminum |
| Hood material | Aluminum |
| Body color | White color |
| With light sensor | No |
| Weight | 0.25 kg. |
| Country of manufacture | CN |