- In stock
Luminaire ceiling TK Lighting Tune 10024, GU10, black
Luminaire ceiling TK Lighting Tune 10024, GU10, black
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | TK_LIGHTING, TK Lighting |
| Product type | Lamps |
| Model | 10024 |
| Article | 10024 |
| Lamp type | Ceiling |
| Mounting type | Recessed in the ceiling |
| Light bulb socket | GU10 |
| Maximum power | 10W |
| Maximum bulb power | 10W |
| With a light bulb( | (in the set) - No |
| Number of bulbs | 1 |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| With motion sensor | No |
| Voltage | 230 - 230V |
| Length | 5.5 - 5.5cm, 70 mm. |
| Width | 5.5 - 5.5cm, 70 mm. |
| Height | 17 - 17cm, 177 mm. |
| Hood color | Black color |
| Housing material | Metal |
| Hood material | Metal |
| Body color | Black color |
| With light sensor | No |
| Weight | 0.22 kg. |
| Country of manufacture | PL |