- In stock.
Lighting fixture ceiling Philips, 32 W, LED, 2200 - 6500 °K
Lighting fixture ceiling Philips, 32 W, LED, 2200 - 6500 °K
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | PHILIPS, Philips |
| Product type | Lamps |
| Suitable for indoor use | Study, Office, Hallway, Children's room, Bedroom, Living room, Kitchen |
| Style | Classic |
| Lamp type | Ceiling |
| Mounting type | Ceiling mounted |
| Light bulb socket | None (integrated lamp) |
| Maximum power | 32W |
| Maximum bulb power | 32W |
| With a light bulb( | (in the set) - Yes |
| Number of bulbs | 1 |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Color temperature | 2200 - 6500°K |
| Luminous flux | 4100 - 4100lm |
| With remote control | Yes |
| With motion sensor | No |
| Voltage | 220 - 2400V |
| Color temperature adjustment | Yes |
| Length | 54.1 - 54.1cm, 48 mm. |
| Width | 54.1 - 54.1cm, 425 mm. |
| Height | 2.8 - 2.8cm, 425 mm. |
| Hood color | White color |
| Hood material | Plastic |
| Body color | White color |
| Weight | 0.595 kg. |
| Country of manufacture | CN |