- New
- In stock
Light bulb Philips LED, T37, warm white, E27, 7 W, 470 lm
Light bulb Philips LED, T37, warm white, E27, 7 W, 470 lm
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Prekės tipas | LED lemputės |
| Artikulas | 000101115477 |
| Lemputės tipas | LED |
| Ilgis | 32 - 32mm, 131 mm. |
| Plotis | 32 - 32mm, 67 mm. |
| Aukštis | 106 - 106mm, 47 mm. |
| Įtampa | 220 - 240V |
| Cokolis | E27 |
| Šviesos srautas | 470 - 470lm |
| Lemputės forma | Vamzdis |
| Šviesos spalva | Šiltai balta sp |
| Spalvos temperatūra | 1800 - 1800°K |
| Paviršiaus/stiklo tipas | Vintažinis |
| Šviesos srauto reguliavimas | Ne |
| Lemputės formos žymėjimas | T37 |
| Energinio efektyvumo klasė | E. Energijos sąnaudos, kWh/1000 h- 7 |
| Vidutinė veikimo trukmė | 15000 h |
| Energiją taupanti lemputė | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 24 mėn |
| Svoris | 0.04 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |