- New
- In stock
Light bulb Philips LED, A60,E27, 10.5W,1521LM,2200-2700K,DIM
Light bulb Philips LED, A60,E27, 10.5W,1521LM,2200-2700K,DIM
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Prekės tipas | LED lemputės |
| Artikulas | 929003011701 |
| Lemputės tipas | LED |
| Ilgis | 60 - 60mm, 65 mm. |
| Plotis | 60 - 60mm, 63 mm. |
| Aukštis | 108 - 108mm, 137 mm. |
| Įtampa | 220 - 240V |
| Cokolis | E27 |
| Šviesos srautas | 1521 - 1521lm |
| Lemputės forma | Standartinė |
| Šviesos spalva | Šiltai balta sp |
| Spalvos temperatūra | 2200 - 2700°K |
| Paviršiaus/stiklo tipas | Matinis |
| Šviesos srauto reguliavimas | Taip |
| Lemputės formos žymėjimas | A60 |
| Energinio efektyvumo klasė | E. Energijos sąnaudos, kWh/1000 h- 11 |
| Vidutinė veikimo trukmė | 15000 h |
| Energiją taupanti lemputė | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 24 mėn |
| Svoris | 0.054 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |