- New
- In stock
Light bulb Philips LED, A60, E27, 7W, 806LM, 4000K
Light bulb Philips LED, A60, E27, 7W, 806LM, 4000K
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Prekės tipas | LED lemputės |
| Artikulas | 929001323531 |
| Lemputės tipas | LED |
| Ilgis | 60 - 60mm, 60 mm. |
| Plotis | 60 - 60mm, 60 mm. |
| Aukštis | 106 - 106mm, 107 mm. |
| Įtampa | 220 - 240V |
| Cokolis | E27 |
| Šviesos srautas | 806 - 806lm |
| Lemputės forma | Standartinė |
| Šviesos spalva | Šaltai balta sp |
| Spalvos temperatūra | 4000 - 4000°K |
| Paviršiaus/stiklo tipas | Matinis |
| Šviesos srauto reguliavimas | Ne |
| Lemputės formos žymėjimas | A60 |
| Energinio efektyvumo klasė | E. Energijos sąnaudos, kWh/1000 h- 7 |
| Vidutinė veikimo trukmė | 150000 h |
| Energiją taupanti lemputė | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 24 mėn |
| Svoris | 0.162 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |