- In stock
LED BULB G9 T15 7W 4000K 780LM
LED BULB G9 T15 7W 4000K 780LM
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | SPECTRUM, Spectrum |
| Product type | LED bulbs |
| Article | WOJ+14164 |
| Bulb type | LED |
| Length | 21 - 21mm, 25 mm. |
| Width | 21 - 21mm, 25 mm. |
| Height | 71 - 71mm, 80 mm. |
| Voltage | 230 - 230V |
| Plinth | G9 |
| Luminous flux | 780 - 780lm |
| Bulb shape | Capsule |
| Light color | White color |
| Color temperature | 4000 - 4000°K |
| Surface/glass type | Transparent |
| Light flux adjustment | No |
| Bulb shape marking | - |
| Light scattering angle | 270° |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Bulb efficiency | 111 lm/W |
| Energy efficiency class | E |
| Average operating time | 17000 hours |
| With reflector | Yes |
| Wireless control (Wi | Fi)- No |
| With remote control | No |
| Remote control function available | No |
| Units per package | 1 |
| Energy-saving light bulb | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 0.03 kg. |
| Country of manufacture | CN |