- New
- In stock
LAMP OVEN 20W 12V G4 OSRAM 64428
LAMP OVEN 20W 12V G4 OSRAM 64428
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | OSRAM, Osram |
| Product type | Light bulbs |
| Article | 4099854491733 |
| Bulb type | Halogen |
| Length | 30 - 30mm, 20 mm. |
| Width | 8 - 8mm, 49 mm. |
| Height | 8 - 8mm, 95 mm. |
| Voltage | 12 - 12V |
| Plinth | G4 |
| Luminous flux | 300 - 300lm |
| Bulb shape | Capsule |
| Light color | Warm white color |
| Color temperature | 2900 - 2900°K |
| Surface/glass type | Transparent |
| Light flux adjustment | No |
| Bulb shape marking | G4 |
| Energy efficiency class | G |
| Average operating time | 1000 hours |
| Units per package | 2 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 24 months |
| Weight | 0.011 kg. |
| Country of manufacture | CN |