- New
- In stock
FLUORECENT TUBE LUMILUX T8 L 830 36W
FLUORECENT TUBE LUMILUX T8 L 830 36W
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | OSRAM, Osram |
| Prekės tipas | Lemputės |
| Artikulas | Nėra |
| Lemputės tipas | Liuminescencinė |
| Ilgis | 590 - 590mm, 1231 mm. |
| Plotis | 26 - 26mm, 27 mm. |
| Aukštis | 26 - 26mm, 27 mm. |
| Įtampa | 57 - 57V |
| Cokolis | G13 |
| Šviesos srautas | 3250 - 3250lm |
| Lemputės forma | Vamzdis |
| Šviesos spalva | Šiltai balta sp |
| Spalvos temperatūra | 3000 - 3000°K |
| Paviršiaus/stiklo tipas | Matinis |
| Šviesos srauto reguliavimas | Taip |
| Lemputės formos žymėjimas | T8 |
| Spalvos perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| Energinio efektyvumo klasė | G |
| Vidutinė veikimo trukmė | 20000 h |
| Energiją taupanti lemputė | Taip |
| Papildoma informacija | Spektras - 830 |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 0.214 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |