- New
- In stock
Ceiling light Eglo, LED, 17W, 3000K, 2000lm, Ø21.
Ceiling light Eglo, LED, 17W, 3000K, 2000lm, Ø21.
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | EGLO, Eglo |
| Prekės tipas | Šviestuvai |
| Modelis | Round |
| Artikulas | 900181 |
| Tinkamas patalpai | Prieškambaris, Miegamasis, Svetainė |
| Stilius | Modernus |
| Šviestuvo tipas | Lubų |
| Montavimo tipas | Tvirtinamas prie lubų |
| Lemputės lizdas | LED |
| Maksimali galia | 17 W |
| Maksimalus lemputės galingumas | 17 W |
| Su lempute( | ėmis) komplekte- Taip |
| Lempučių skaičius | 1 |
| Lemputės tipas | LED |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Spalvos temperatūra | 3000 - 3000°K |
| Šviesos srautas | 2000 - 2000lm |
| Su valdymo pulteliu | Ne |
| Su judesio davikliu | Ne |
| Įtampa | 220 - 240V |
| Šviesos srauto reguliavimas | Ne |
| Spalvos temperatūros reguliavimas | Ne |
| Ilgis | 21 - 21cm, 34 mm. |
| Plotis | 21 - 21cm, 215 mm. |
| Aukštis | 2.8 - 2.8cm, 215 mm. |
| Gaubto spalva | Balta sp |
| Korpuso medžiaga | Plienas |
| Gaubto medžiaga | Plastikas |
| Korpuso spalva | Aukso sp |
| Su šviesos davikliu | Ne |
| Šviestuvo efektyvumas | 117 lm/W |
| Svoris | 0.57 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |