BULB LED A60, E27, 9W, 820LM, 4000K
BULB LED A60, E27, 9W, 820LM, 4000K
BULB LED A60, E27, 9W, 820LM, 4000K
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | SPECTRUM, Spectrum |
| Product type | Light bulbs |
| Article | WOJ+14611_9W |
| Bulb type | LED |
| Length | 60 - 60mm, 60 mm. |
| Width | 60 - 60mm, 60 mm. |
| Height | 108 - 108mm, 108 mm. |
| Voltage | 230 - 230V |
| Plinth | E27 |
| Luminous flux | 820 - 820lm |
| Bulb shape | Standard |
| Light color | Neutral white color |
| Color temperature | 4000 - 4000°K |
| Surface/glass type | Matte |
| Light flow adjustment | No |
| Bulb shape marking | A60 |
| Light scattering angle | 270° |
| Energy efficiency class | F. Energy consumption, kWh/1000 h- 9 |
| Average operating time | 17000 hours |
| Additional information | Bulb shape: standard. Light color: white. Bulb name: A60 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 0.041 kg. |
| Country of manufacture | CN |