- New
- In stock
Portatīvais dators HP Envy x360 2-in-1 14-fa0006ny R7-8840HS 16GB 512GB W11H
Portatīvais dators HP Envy x360 2-in-1 14-fa0006ny R7-8840HS 16GB 512GB W11H
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 8
business days
| Tips | Mobils un viegls |
| Ekrāna izmērs | 14.0" |
| Izšķirtspēja | 1920 x 1200 |
| Ekrāna tips | Glancēts |
| IPS Ekrāns | Ir |
| Skārienjutīgs ekrāns | Ir |
| Maksimālā atjaunošanās frekvence | 60 Hz |
| Procesora saime | AMD Ryzen 7 |
| Procesora modelis | 8840HS |
| Procesora frekvence | 3.30 GHz |
| Procesora kodoli | 8 |
| Procesora buferatmiņa | 16 MB |
| Krātuves veids | SSD |
| Kopējā krātuves ietilpība | 512 GB |
| SSD savienojums | PCIe NVMe |
| HDD apgriezienu skaits | - |
| Operatīvā atmiņa | 16 GB |
| Operatīvā atmiņa - max | Nav zināms |
| Operatīvās atmiņas DDR tips | DDR5 |
| Videokartes ražotājs | AMD |
| Videokartes modelis | Radeon Graphics |
| Videokartes atmiņas tips | Dinamiskā |
| Videokartes atmiņas apjoms | Nav zināms |
| Klaviatūras valodas | ENG |
| Apgaismojums klaviatūrai | Ir |
| Mitrumizturīga klaviatūra | Nav |
| USB portu skaits | 4 |
| HDMI savienojums | 1 |
| Diskdzinis | Nav |
| Audio | Stereo skaļruņi |
| Iebūvēts mikrofons | Ir |
| Iebūvēta vebkamera | Ir |
| Karšu lasītājs | Nav |
| Tīkla karte | Nav |
| WiFi protokoli | 802.11 ax |
| Operētājsistēma | Microsoft Windows 11 Home |
| Garantija | 2 gadi |