LAPTOP LENOVO LOQ 15IAX9E 1512450HX
LAPTOP LENOVO LOQ 15IAX9E 1512450HX



LAPTOP LENOVO LOQ 15IAX9E 1512450HX
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | LENOVO, - |
| Series | - |
| Computer type | For home/school, Business |
| Weight | 1kg, 3.4 kg. |
| Screen diagonal | 15.1 inches |
| Screen surface type | Matte |
| Body color | Aluminum color |
| IPS screen | Yes |
| Housing material | ABS plastic |
| Random Access Memory (RAM) | 16GB |
| Video card model | - |
| SSD disk capacity | 512GB |
| Installed operating system | Windows |
| Media type | SSD |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Processor type | Intel |
| Processor class | Intel® Core™ i5 |
| Processor frequency | 4.4GHz |
| Processor cores | 6 |
| Cache | 12MB |
| RAM type | DDR4 |
| RAM clock frequency | 4800MHz |
| Total computer memory capacity | 512GB |
| With video camera | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Keyboard language | English |
| Keyboard backlight | Yes |
| Separate number block | Yes. Touch Bar - Yes |
| Length | 500mm. |
| Width | 260 mm. |
| Height | 160 mm. |
| Country of manufacture | CN |