- New
- In stock
Kepimo svarstyklės Adler AD 3173s turi maksimalų svorio pajėgumą iki 10 kg ir matuoja gramais, svarais, mililitrais bei uncijomis. Jos funkcijos apima nulio svorio nustatymą, automatinį išsijungimą ir aiškų LED ekraną patogiam skaitymui.
Kepimo svarstyklės Adler AD 3173s turi maksimalų svorio pajėgumą iki 10 kg ir matuoja gramais, svarais, mililitrais bei uncijomis. Jos funkcijos apima nulio svorio nustatymą, automatinį išsijungimą ir aiškų LED ekraną patogiam skaitymui.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Virtuvinės svarstyklės Adler AD 3173s turi maksimalų svorio pajėgumą 10 kg ir matuoja gramais, svarais, mililitrais ir uncijomis. Jos funkcijos apima nulio svorio funkciją, automatinį išjungimą ir aiškų LED ekraną lengvam skaitomumui.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Elektroninė Virtuvinė Svarstyklė |
| Prekės Ženklas | Adler |
| Modelis | AD 3173s |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 200 mm (P) × 160 mm (A) |
| Svoris | 467 g |
| Spalva | Pilka |
| Forma | Stačiakampis |
Techniniai Duomenys | |
| Maksimalus Svorio Pajėgumas | 10 kg |
| Tikslumas | 1 g |
| Matavimo Vienetai | g, lb, ml, oz |
| Ekrano Tipas | LED |
| Ekrano Dydis | 57 x 25 mm |
| Baterijos Tipas | 2 x AAA |
Papildoma Informacija | |
| Ypatybės |
|