- New
Šis vaistų konteineris su žadintuvo funkcija ir laikmačiu iki 20 valandų užtikrina patogų vaistų vartojimą, o kompaktiški 50 x 90 x 25 mm matmenys leidžia lengvai jį nešiotis.
Šis vaistų konteineris su žadintuvo funkcija ir laikmačiu iki 20 valandų užtikrina patogų vaistų vartojimą, o kompaktiški 50 x 90 x 25 mm matmenys leidžia lengvai jį nešiotis.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Vaistų Pavojaus Indikatorius - tai inovatyvus prietaisas, skirtas efektyviam vaistų vartojimo tvarkaraščių valdymui. Su žadintuvo funkcija, valdomas mygtukais, jis primena vartotojams iki 20 valandų iš anksto.
Savybės | |
|---|---|
| Žadintuvas | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Laikmačio trukmė (maksimali) | 20 val. |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Produkto spalva | Balta, Mėlyna |
| Padalinys | Taip |
Svoris ir išmatavimai | |
| Plotis | 50 mm |
| Gylis | 90 mm |
| Aukštis | 25 mm |
| Kameros išmatavimai | 20 x 45 x 10 mm |