



Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
95334 Utility knife 13 cm
Antibacterial surface
Laser engraved blade stylized as Damascus steel
Ergonomic handle
Easy to clean
Stylish design
| Vendor Homepage | resto-kitchenware.com/en/products/knives-scissors/Utility-knife-13-cm-detail |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.3 |
| Unit Box Width | 0.06 |
| Dimensions | 13 cm |
| Units per Shipping Box | 12 |
| Unit Calculated Volume | 0.0003859 cubm |
| Product Net Weight | 0.07 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.122 kg |