TWINE TEX 2000 POLYPROPYLENE 4 KG
TWINE TEX 2000 POLYPROPYLENE 4 KG
TWINE TEX 2000 POLYPROPYLENE 4 KG
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | TERPLAST, Terplast |
| Length | 2000, 210 mm. |
| Diameter | 2mm |
| Weight | 4 kg, 4 kg. |
| Color | White color |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Deficiency threshold | 76 kg |
| Width | 210 mm. |
| Height | 250 mm. |
| Country of manufacture | PL |