- In stock.
SURFORM REPL BL.250MM 5-21-293 STAND CUT
SURFORM REPL BL.250MM 5-21-293 STAND CUT


SURFORM REPL BL.250MM 5-21-293 STAND CUT
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | STANLEY, Stanley |
| Article | 5-21-293 |
| Material | Metal |
| Blade width | 4.2 cm |
| Length | 31 cm, 384 mm. |
| Width | 4.2 cm, 60 mm. |
| Blade length | 25 cm |
| Weight | 0.0907 kg, 0.04 kg. |
| Additional information | Weight: 0.040 kg |
| Height | 11 mm. |
| Country of manufacture | GB |