SURFORM FINE FLAT BLADE 5 1/2
SURFORM FINE FLAT BLADE 5 1/2


SURFORM FINE FLAT BLADE 5 1/2
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | STANLEY, Stanley |
| Article | 5-21-398 |
| Material | Metal |
| Blade width | 4.2 cm |
| Length | 14 cm, 179 mm. |
| Blade length | 14 cm |
| Weight | 0.03 kg, 0.03 kg. |
| Additional information | Weight: 0.026 kg |
| Width | 64 mm. |
| Height | 11 mm. |
| Country of manufacture | GB |