- In stock.
SURFORM BLOCK PLANE
SURFORM BLOCK PLANE



SURFORM BLOCK PLANE
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | STANLEY, Stanley |
| Article | 5-21-399 |
| Material | Metal |
| Blade width | 0.65 cm |
| Length | 15.3 cm, 158 mm. |
| Blade length | 14 cm |
| Weight | 0.0998 kg, 0.16 kg. |
| Additional information | Metal body. Weight: 0.18 kg |
| Width | 98 mm. |
| Height | 53 mm. |
| Country of manufacture | CN |