Strorage boxpro 31l
Strorage boxpro 31l



Strorage boxpro 31l
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | SMARTSTORE, - |
| Length | 50 cm, 500mm. |
| Width | 39 cm, 390 mm. |
| Height | 26 cm, 260 mm. |
| Material | Plastic |
| Color | Black color |
| With wheels | No |
| Number of columns | 1 |
| With handle | No |
| Water resistance | No |
| With lock | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 1.605 kg. |
| Country of manufacture | SE |