STAPLES 53/6 STAND.G 1.06M 40109502
STAPLES 53/6 STAND.G 1.06M 40109502



STAPLES 53/6 STAND.G 1.06M 40109502
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | RAPID, Rapid |
| Article | 40109502 |
| Length | 6mm, 109 mm. |
| Width | 11.4 mm, 49 mm. |
| Color | Silver color |
| Weight | 0.064 kg, 0.07 kg. |
| Material | Metal |
| Units per package | 1080 |
| Staple/Nail type | 53 |
| Additional information | Width: 11.4 mm. Color: silver. Material: metal alloy |
| Height | 17 mm. |
| Country of manufacture | CN |