SHEET H/R 3.0X1250X2500 ČER
SHEET H/R 3.0X1250X2500 ČER
SHEET H/R 3.0X1250X2500 ČER
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | NOT SPECIFIED_V |
| Coverage | None |
| Length | 2500mm, 2500mm. |
| Width | 1250mm, 1500mm. |
| Thickness | 3mm |
| Steel grade | S355 |
| Weight | 1000 kg. |
| Height | 3 mm. |
| Country of manufacture | PL |