-
−6%
RESIN DRY POLISHING PAD GR.50 D100MM
RESIN DRY POLISHING PAD GR.50 D100MM
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | RUBY, Ruby |
| Article | 62970 |
| Diameter | 100mm |
| Maximum revolutions per minute | 3000 rpm |
| Mounting thread | 3mm/M3 |
| Mandatory warranty | 0 months |
| Additional information | Suitable for polishing stone, granite, marble |
| Weight | 0.047 kg. |
| Length | 155 mm. |
| Width | 5 mm. |
| Height | 175 mm. |
| Country of manufacture | CN |