-
−3%
RESIN DRY POLISHING PAD GR.200 D100MM
RESIN DRY POLISHING PAD GR.200 D100MM
RESIN DRY POLISHING PAD GR.200 D100MM
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | RUBY, Ruby |
| Article | 62972 |
| Diameter | 100mm |
| Maximum revolutions per minute | 3000 rpm |
| Mounting thread | 3mm/M3 |
| Mandatory warranty | 0 months |
| Weight | 0.047 kg. |
| Length | 175 mm. |
| Width | 157 mm. |
| Height | 10 mm. |
| Country of manufacture | EU |