Ratchet wrench Makita, 290 mm
Ratchet wrench Makita, 290 mm


Ratchet wrench Makita, 290 mm
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | MAKITA, Makita |
| Length | 290mm, 290 mm. |
| Weight | 0.1 kg, 0.344 kg. |
| Inch connector | 3/8" |
| Number of teeth | 84 |
| Reverse | Yes |
| Possibility to change the angle of the head | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Width | 51 mm. |
| Height | 23 mm. |
| Country of manufacture | CN |