POLISHING DISC 125X5MM SOFT STICKY
POLISHING DISC 125X5MM SOFT STICKY



POLISHING DISC 125X5MM SOFT STICKY
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | NOT SPECIFIED_V, - |
| Article | 501052125 |
| Length | 12.5 cm, 125 mm. |
| Width | 12.5 cm, 125 mm. |
| Graininess | 1 - 1 |
| Thickness | 0.5 cm |
| Diameter | 12.5 cm |
| Units per package | 1 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Weight | 0.039 kg. |
| Height | 5 mm. |
| Country of manufacture | CN |