PLATE 0.5X1250X2500 ZN POLAND
PLATE 0.5X1250X2500 ZN POLAND
PLATE 0.5X1250X2500 ZN POLAND
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | NOT SPECIFIED_V |
| Coverage | Galvanized |
| Length | 2500mm, 2500mm. |
| Width | 1250mm, 1250mm. |
| Thickness | 0.5mm |
| Steel grade | S235 |
| Weight | 1000 kg. |
| Height | 40 mm. |
| Country of manufacture | PL |